ALEGRIA należy do jednych z najdynamiczniej rozwijających się firm doradztwa energetycznego w Polsce. Obecnie w portfelu kluczowych klientów posiadamy blisko 1000 odbiorców naszych usług, głównie z segmentu przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Naszą głównym produktem są audyty energetyczne.

Działalność na rynku energii rozpoczęliśmy w 2012 roku – poprzez nawiązanie współpracy z czołowym sprzedawcą na rynku TPA energii elektrycznej.

Posiadamy rozwiniętą sieć przedstawicieli handlowych działających na terenie całego kraju. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż poprzez niestandardowe kanały sprzedaży, aby dotrzeć do jak największej liczby Klientów, szczególnie tych którzy jeszcze nie wiedzą, że polskie prawo daje im możliwość swobodnego wyboru sprzedawcy energii elektrycznej i co za tym idzie – wyboru najkorzystniejszej oferty sprzedaży energii elektrycznej.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dopasowane zarówno do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, jak i wielkich Odbiorców oraz Klientów Indywidualnych. Cechą wspólną wszystkich produktów jest to, że pozwalają one Klientom generować oszczędności i w pełni korzystać z możliwości, jakie niesie ze sobą liberalizacja rynku energii elektrycznej.