Poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds Sprzedaży (Telesales)

MIEJSCE PRACY: ŁÓDŹ

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży?
  • Jesteś komunikatywny i potrafisz budować relacje z klientami?
  • Lubisz pracę w zespole?
  • Obsługujesz pakiet Ms Office w stopniu dobrym?
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie?
Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie!
Twoje zadania:
  • Doradztwo energetyczne i sprzedaż naszych produktów i usług Klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • Przygotowywanie ofert oraz umów dla Klienta,
  • Wsparcie sprzedaży poprzez umawianie spotkań dla Przedstawicieli Energetycznych.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia : podstawa + premia,
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku,
  • Stały program szkoleniowy podnoszący kwalifikacje zawodowe (w tym szkolenia produktowe),
  • Stałe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy (w tym regularne spotkania z przełożonym w zakresie wsparcia i rozwoju kompetencji),
  • Możliwość nabycia rozległego doświadczenia na rynku energii elektrycznej.